امروز: شنبه، 2 شهریور 1398

درگـاهـی بـرای تـحـول آبـادان

نـسـخـه آزمـایـشـی

12/6 1397
http://tabh.ir/uploads/fotos/police/6.12.97.jpeg
فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از دستگيري 3 سارق حرفه اي  باطري در آبادان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "سيدمحسن تقي زاده" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت باطري خودرو و موتورسيکلت در سطح شهر آبادان موضوع به طور ويژه در دستور کار اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود : متاسفانه شخص يا اشخاصي به صورت کاملا حرفه اي اقدام به سرقت باطري خودروهاي عمومي و موتورسيکلت در سطح شهر مينمودند لذا تيمي مجرب از عوامل تخصصي اين فرماندهي در راستاي شناسايي سارقين تشکيل گرديد و دستورات لازم جهت دستگيري آنان از طريق مقام محترم قضايي اخذ گرديد.
به گفته ايشان تحقيقات ميداني و اطلاعاتي شبانه روزي  مامورين تخصصي کلانتري 11 وليعصر سرانجام منجر به شناسايي و محل اختفاء سارقين گرديد که پس از هماهنگي با مرجع قضايي طي عمليات غافلگيرانه دستگير و از محفيگاه آنان  تعداد50 عدد باطري خودرو و موتورسيکلت و همچنين تعدادي باطري متعلق به دکل ايرانسل کشف و ضبط گرديد.
ايشان در ادامه افزودند: متهمان دستگير شده که هر3 جوان و مسبوق به سابقه بوده اند در بازجويي  به  20فقره سرقت باطري در سطح شهر اعتراف  نمودند.
سرهنگ "تقي زاده" در خاتمه با بيان اينکه متهمين پس از بازسازي صحنه  و شناسايي مالباختگان و انجام تحقيقات تکميلي جهت سير مراحل قانوني راهي مراجع محترم قضايي گرديدند خاطر نشان کرد: از شهروندان عزيز تقاضامنديم که خودروهاي خود را در مکانهاي تاريک و خلوت پارک ننمايند و در صورت مشاهده تردد هرگونه افراد مشکوک موضوع را بلافاصله از طريق شماره تلفن110به پليس گزارش دهند.
دسته بندی: ---
بازدیدها: 709 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود