امروز: شنبه، 30 شهریور 1398

درگـاهـی بـرای تـحـول آبـادان

نـسـخـه آزمـایـشـی

12/13 1397
http://www.tabh.ir/uploads/fotos/police/%D8%AA%D9%82%DB%8C%20%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87%20.jpegبه گزارش خبرنگار تحول آبادان به نقل از پایگاه خبری پلیس گروه استان ها – خوزستان – فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از کشف قاچاق مالچ نفتی درآبادان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "سید محسن تقی زاده" در تشريح اين خبر گفت: حسب اعلام گزارش مامورین پاسگاه ابوشانک آبادان به تاریخ11اسفند ماه سال جاری ساعت 1400 یکدستگاه خودرو تانکر حمل سوخت که در جاده قفاس به سمت اروندکنار در حرکت بود مظنون پس از توقیف مشخص گردید خودرو حامل27هزار لیتر مالچ نفتی میباشد بلافاصله خودرو توقیف جهت سیرمراحل قانونی به پلیس مبارزه با قاچاق کالا دلالت گردید.  
ایشان در ادامه افزود: راننده خودرو در بازجویی با پلیس مدعی بوده مواد نفتی مکشوفه (مالچ) را از پالایشگاه جهت استفاده در شرکت های داخلی دریافت نمودیم آن را در یکی از مناطق حاشیه  آبادان نگهداری و پمپاژ نمودیم قصد فروش آن به صورت قاچاق به کشور عراق را داشتیم که  کامیون بنده توسط پلیس توقیف و مواد نفتی نیز کشف و ضبط گردید..
 فرمانده انتظامي شهرستان آبادان  مبارزه با قاچاق کالا را ضامن امنیت و توسعه اقتصاد ملی عنوان داشتند و در خاتمه بیان نمودند:  . از شهروندان عزيز تقاضا نموده  در صورت مشاهده هرگونه تردد مشکوک در سطح شهر و جاده ها فرماندهی انتظامی این شهرستان را از طریق شماره تماس فوریتی پلیس 110 مطلع نمایند .
دسته بندی: ---
بازدیدها: 290 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود