امروز: شنبه، 30 شهریور 1398

درگـاهـی بـرای تـحـول آبـادان

نـسـخـه آزمـایـشـی

12/13 1397

http://www.tabh.ir/uploads/fotos/police/%D8%AA%D9%82%DB%8C%20%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87%20.jpeg

به گزارش خبرنگار تحول آبادان به نقل از پایگاه خبری پلیس گروه استان ها – خوزستان – فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از دستگيري 3نفرسارق حرفه اي  به عنف موبایل و کیف خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "سید محسن تقی زاده" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت موبایل و کیف قاپ در آبادان موضوع به طور ويژه در دستور کار قرار گرفت.
وي افزود :مقارن ساعت 22مورخ29/11/97درپی مراجعت تعدادی از شهروندان آبادانی به کلانتری 13قدس و16 امیرکبیر مبنی بر اینکه درمنطقه کوی کارگر و منطقه امیری یکدستگاه موتورسیکلت2نفره با صورتی پوشیده با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی و کیف زنانه نمودند از صحنه متواری شدند تحقیقات پیرامون چگونگی سرقت و شناسایی سارقین بلافاصله در دستور کار عوامل تخصصی کلیه یگانها و همچنین پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .
به گفته سرهنگ "سید محسن تقی زاده " تحقیقات در خصوص شناسایی مجرمین ادامه داشته تا اینکه عوامل تخصصی کلانتری16 امیرکبیربا استفاده از ظرفیت منابع اطلاعاتی خود محل اختفا مجرمین که در یکی از مناطق آبادان بوده را شناسایی پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی جهت دستگیری آنان وارد عمل شدند وطی عملیاتی غافلگیرانه 2نفر از مجرمین دستگیر از منزل آنها تعداد5عدد انواع گوشی موبایل یکدستگاه موتورسیکلت سرقتی 2عددکیف زنانه کشف و ضبط گردید و جهت بررسی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافتند.
فرمانده انتظامي شهرستان آبادان در خاتمه با بيان اينکه متهمان در بازجویی به 4فقره سرقت به عنف موبایل و کیف زنانه با تهدید چاقو و گاز اشک آور و همچنین به7فقره سرقت عادی موبایل اعتراف نمودند ضمنا همدست دیگر متهمین توسط پلیس آگاهی دستگیر گردید پرونده قضایی تشکیل به همراه مالباختگان جهت سير مراحل قانوني به دادسرا اعزام گردیدند. از شهروندان عزیز تقاضا دارم که ضمن هوشیاری کامل به هنگام تردد و انتخاب مسیر دارای روشنایی و ایمن درصورت هرگونه موارد مشکوک بلافاصله پلیس را از طریق مرکز فوریتی 110 مطلع نمایند.
دسته بندی: ---
بازدیدها: 414 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود