امروز: شنبه، 30 شهریور 1398

درگـاهـی بـرای تـحـول آبـادان

نـسـخـه آزمـایـشـی

جشن 29 اردیبهشت همراه مهر

✔ گـزارش بـرنـامـه:

سـلـام و درود خـدمـت شـمـا هـمـراهـان مـهـر؛

مـورخ 98/2/29

بـه مـنـاسـبـت مـیـلـاد امـام حـسـن مـجـتـبـی بـرنـامـه ای مـتـنـوع در نـظـر گـرفـتـه شـده بـود کـه یـک سـاعـت بـعـد از افـطـار در مـحـل کـوی ویـلـا خـرمـشـهـر (زمـیـن چـمـن بـرگـزار شـد.)دسته بندی: ---
تاریخ: 30 اردیبهشت 1398 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin

گرافیک انتخابات و راهنمای ایجاد کمپین تبلیغات انتخابات و اقلام تبلیغاتی آن

برنامه جامع تبلیغات انتخاباتی و بازاریابی انتخابات می تواند وظیفه سنگینی باشد که لازمه آن همکاری تمامی تیم های ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات است و این امر مستلزم یک هماهنگی و همکاری جامع و منسجم در برنامه بازاریابی و برنامه ارتباطات تبلیغات انتخاباتی و بازاریابی انتخابات می باشد.
در این میان تقش گرافیک انتخابات و استفاده از خلاقیت های بصری و گرافیکی زیبا در جذب مخاطب و همچنین انتقال صریح و مناسب پیام در قالب اجزای گرافیکی بسیار حائز اهمیت است.دسته بندی: ---
تاریخ: 18 اردیبهشت 1398 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin

زمان استعفای مقامات برای حضور در انتخابات مجلس


محمد جواد کولیوند، رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح مجلس برای اصلاح قانون انتخابات در دستورکار هفته جاری قوه مقننه، قرار دارد، گفت: امیدوارم این طرح پس از تصویب در مجلس و شورای نگهبان به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس برسد.
وی با بیان اینکه امیدواریم حداقل ۶ ماه پیش از برگزاری انتخابات پیش‌رو تکلیف این طرح از سوی مجلس و شورای نگهبان مشخص شود، ادامه داد: با توجه به اینکه انتخابات مجلس ۲ اسفند برگزار می‌شود، طبق قانون مقامات باید ۶ ماه قبل از برگزاری انتخابات از سمت‌های خود استعفا دهند.
رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس درباره بررسی لایحه جامع انتخابات در این کمیسیون، اظهار داشت: بررسی لایحه جامع انتخابات که بیش از ۱۶۰ ماده دارد به انتخابات سال جاری نمی‌رسد.
نماینده مردم کرج در مجلس اضافه کرد: لایحه قانون جامع انتخابات در اختیار کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس قرار گرفته و باید کارگروهی برای آن تشکیل شود و بررسی را آغاز کند.
منبع: تسنیمدسته بندی: ---
تاریخ: 11 اردیبهشت 1398 نظرات: 0 نویسنده: MohammadVazin